Калинівський ЗДО 1 "Калинка" КТ вітає всіх з Різдвом Христовим!

Нехай Різдво Христове обдарує Ваш будинок благодаттю і світом, а Господь ніколи не перестане оберігати. Щоб у Новий рік і Різдво у Ваших серцях панувало свято! Будинки переповнювалися від любові та щастя!

Шановні батьки
1-2 травня вихідні дні

Свято весни

Березень - перший місяць весни. Навесні народжується все прекрасне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. У березні ми відзначаємо свято наших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплинки, перші квіти зігріті першим сонячним промінням - це весна.
В Калинівському дитячому садочку у всіх вікових групах пройшло свято весни. Дітки разом із педагогами дитячого закладу вітали своїх мам, бабусь зі святом. Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків наявними талантами. Діти дарували подарунки, зроблені власними руками, своїм мамам, бабусям.

Свято весни в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Наближається день Святого Валентина 14 лютого 2015р.

Всіх закоханих вітаємо,,,,,а хто ще не зустрів свою половинку, то щоб в цей день обов'язково зустрів!!!!!