Сторінка кер.гуртка англійської мови

Керівник гуртка з англійської мови Меклеш Людмила Іванівна

12.05.2015 року у нашому садочку проводилося відкрите заняття творчої групи на тему: "Квітка - семицвітка", у якому брала участь Меклеш Людмила Іванівна керівник гуртка з англійської мови.

Прогулянка у парку "Підсніжники"

Відкрите заняття на тему "Гості із англії" (керівник Меклеш Людмила Іванівна)

Керівник гуртка англійської мови:

Меклеш Людмила Іванівна

Керівник гуртка англійської мови

Меклеш.Л.І

Дотримується принципу: «Учити, дивуючи, радуючи, забавляючи». Вважає головне переконати їх у тому, що вивчати англійську мову цікаво і корисно. Переконана, що вивчення хоча б однієї іноземної мови не лише розвивати індивідуальні мовленнєві здібності дитини а й створити передумови для оволодіння в подальшому іншими мовами.

В усі часи люди розуміли значення знань іноземних мов «скільки мов ти знаєш  стільки разів ти людина – стверджує народна мудрість». Особливо актуальним  є вивення іноземних мов на сучасному етапі розвитку  суспільства. Володіння  іноземною мовою  - це природня потреба дітей та їхніх батьків , які живуть у багатомовному полікультурному світі. Адже так хочеться, щоб в житті вони стали духовно, морально та інтелектуально розвиненими особистостями та успішними людьми. Одним словом, всім  і кожному відомо, що знати іноземні мови, цікаво, вигідно і престижно.

У нашому  ДНЗ вивчення англійської  мови більш поглиблене вивчення проводиться з старшими дошкільнятами, ураховуючи їхні вже більш сформовані психофізіологічні особливості. Більшість дітей цього віку досягають  інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати іншу мову.

Для досягнення успіху у вивченні англійської мови важливою складовою є тісна співпраця педагога,дітей та батьків. Отже, якщо ви маєте можливість та хочете прийняти участь і допомогти у навчальному процесі ваших дітей «радимо організувати » домашні уроки англійської мовию У цьому вам допоможуть декілька порад

1.     Перегляньте разом мультфільми(Даша, Лунтік, Дієо, мінні мауз).

2.     Ставте аудіо- та відеодиски

3.     Використовуйте на домашніх уроках навчальні компакт-диски..Нехай дитина чує, як розмовляють носії мови.

Протягом першого року навчання діти засвоїли лексичний матеріал тем: «Привітання та знайомство», «Свійські та дикі тварини», «Тіло людини», «Кольори», «Цифри», «Моя сімя», «Овочі та фрукти», та багато інш.

Діти розрізняють розповідні та питальні речення . Вміють ставити запитання та відповідати на них:  Як у тебе справи? Скільки тобі років? Як тебе звати?

Мрією всього мого життя було стати вчителем англійської мови, який би не лише вдосконалив володіти англійською мовою, але і міг успішно надати набуті знання дітям різного віку.

Метод навчання дітей англійської мови асоціативних символів розроблений вчителем англійської мови з багаторічним досвідом роботи Гонко С.В. , став міцним фундаментом моєї педагогічної подальшої карєри. Я думаю, що саме метод асоціативних символів є найбільш прогресивний метод в сучасній освіті, який безперечно ввійде в історію новітньої педагогіки, а також підштовхує малюків до більшої активності, що є також дуже цікавим для дошкільників.

21.11.2013р. проводила районне заняття з групою старшого дошкільного віку «happy children» .